velikost písma

zmenšit
zvětšit

2015

Výlet do Prahy – přílet AIRBUSu 330

thumbnail

Výlet do Prahy jsme si moc užili. Moc děkujeme naší aktivizační pracovnici Martině, že nám takto ukázala něco málo z města Prahy a hlavně za ukázku letiště Václava Havla. Přílet Airbusu jsme viděli se vší parádou.Naše ochutnávka čajů

thumbnail

Ochutnali jsme různé druhy čajů. Už se těšíme na příští tématickou ochutnávku.


Zahradní slavnost v Jedlí

thumbnail

I když nevyšlo počasí, slavnost jsme si užili v prostorách Domova Jedlí. Bylo pro nás připraveno bohaté občerstvení – různé chutě zmrzlin, limonád a uzenin. Byla to prostě mňamka.Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Zahradní slavnost v Domově pro seniory Šumperk

Sociální služby pro seniory Šumperk, p. o. naše uživatele pozvali na Zahradní slavnost, která se koná 26. 6. 2019 v prostorách Domova pro seniory Šumperk. Bude zde připraveno hudební vystoupení kapely Holátka, taneční vystoupení a lákavé občerstvení.

Gulášení v Domově Prostějov

Dne 19. 6. 2019 bude naše družstvo zkušených kuchařů reprezentovat v soutěži ve vaření guláše - Gulášení 2019, konané v Domově Prostějov. Necháme se překvapit jak letos uspějí s jejich vylepšenou verzí guláše.

Zahradní slavnost v Domově Jedlí

Naši uživatelé byli pozvání dne 31. 5. 2019 na Zahradní slavnost do Domova Jedlí. Zaměstnanci Domova Jedlí chystají pro naše uživatele zajímavý program, a to nejen zajištění hudebního vystoupení, ale i bohatého občerstvení. Na Zahradní slavnosti se každoročně setkávají uživatelé obou našich sociálních služeb.

Návštěva čtenářského klubu Knihomloci ZŠ Štíty

Děvčata z čtenářského klubu si pro naše uživatele v pondělí 6. 5. 2019 připraví program složený nejen z předčítání vybraných knih, ale také společné tvoření.