velikost písma

zmenšit
zvětšit

2016


Zpátky do do školních lavic

thumbnail

Příjemná návštěva strávená v Zábřehu na 3. Základní škole. Setkali jsme se i s třídou, která nás přijela navštívit před Vánoci minulého roku. Prošli jsme si probíhající výuku v doprovodu p. ředitele, zavzpomínali na naše chvíle strávené ve školních lavicích.


Svíčkárna Rodas Olomouc

thumbnail

V tento den jsme navštívili s uživateli Svíčkárnu Rodas v Olomouci. Uživatelé si vyrobili vlastní svíčky, mýdélka a sůl do koupe dle vlastního vkusu. Kromě toho si mohli užít domácí zvířata a i trochu exotiky. Na oběd jsme se vydali do nedalekého obchodního centra Olympie.

Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Hudební vystoupení spojené s grilováním klobásek

Zveme rodinné příslušníky a přátele našich uživatelů na společně strávené odpoledne s hudbou a vůní grilovaných klobás. Společné setkání bude probíhat v pátek dne 27. 9. 2019 v odpoledních hodinách od 13. 00 hod., dle počasí venku nebo v prostorách jídelny.

Oslava 25 let od založení Domova Libina - Sociální služby Libina, p.o. + Smyslové hry pro seniory

Přijali jsme pozvaní na oslavu 25 let od založení domova v Libině. Oslava se uskuteční ve středu 25. 9. 2019 od 14:00 do cca 16:30. Součástí slavnostního odpoledne budou podobně jako v loňském roce také soutěžní disciplíny pro seniory. Moc se těšíme.

Zábřežský sedmiboj - 4. sportovní hry seniorů

I letos nás Klub seniorů Zábřeh + Krajská rada seniorů Olomouckého kraje pozvali na již 4. ročník Zábřežského sedmiboje - sportovní hry seniorů 2019 - V pátek dne 20. září 2019 od 14:00 hodin na hřišti 3. základní školy Zábřeh na Školské ulici.

Zahradní slavnost v Domově pro seniory Šumperk

Sociální služby pro seniory Šumperk, p. o. naše uživatele pozvali na Zahradní slavnost, která se koná 26. 6. 2019 v prostorách Domova pro seniory Šumperk. Bude zde připraveno hudební vystoupení kapely Holátka, taneční vystoupení a lákavé občerstvení.