velikost písma

zmenšit
zvětšit

2016


Zpátky do do školních lavic

thumbnail

Příjemná návštěva strávená v Zábřehu na 3. Základní škole. Setkali jsme se i s třídou, která nás přijela navštívit před Vánoci minulého roku. Prošli jsme si probíhající výuku v doprovodu p. ředitele, zavzpomínali na naše chvíle strávené ve školních lavicích.


Svíčkárna Rodas Olomouc

thumbnail

V tento den jsme navštívili s uživateli Svíčkárnu Rodas v Olomouci. Uživatelé si vyrobili vlastní svíčky, mýdélka a sůl do koupe dle vlastního vkusu. Kromě toho si mohli užít domácí zvířata a i trochu exotiky. Na oběd jsme se vydali do nedalekého obchodního centra Olympie.

Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Upozornění

Prosím, aby rodinní příslušníci a přátelé našich uživatelů zvážili návštěvu v našem Domově s přihlédnutím ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu, aby nedošlo k rozšíření respiračních onemocnění mezi uživatele Domova. Děkujeme za pochopené.

Obsazeno - Volná pracovní pozice - sociální pracovník

Domov pro seniory Štíty přijme sociálního pracovníka na dobu určitou (záskok za rodičovskou dovolenou). Předpokládaný nástup od dubna. Bližší informace podá Pavlína Vlková, DiS., na tel. čísle: 725 494 551 nebo e-mail: pavlina.vlkova@domovstityjedli.cz

Zvyšení úhrady za pobyt a stravu od 1. 1. 2020.

Od 1. 1. 2020 v Domově Štíty dojde ke zvýšení úhrady za pobyt a stravu. Platný ceník bude po Novém roce k dispozici na webových stránkách v záložce ceník.

PF 2020

Příjemné prožití svátků vánočních a mnoho pracovních i osobních úspěchů v novém roce 2020 Vám přejí zaměstnanci Domova Štíty.