velikost písma

zmenšit
zvětšit

2017


Sportovní klání ve hře Pétanque - 1. místo

thumbnail

Sportovní klání se konalo v prostorách Domova seniorů Pohoda. Našemu týmu se ve hře dařilo a vyhráli jsme 1. místo. Jako vítězové postupujeme do finále o vítěze VIII. ročníku Moravia Cup, který se bude konat pod záštitou Zlínského kraje.Gulášení v Domově pro seniory Prostějov - 1. místo

thumbnail

V Prostějově se našim soutěžícím poštěstilo a vyhráli 1. místo v soutěži Gulášení. Pro porotu připravili pravý segedínský guláš s čabajkou. Jako vítězové poskytli rozhovor pro TV Morava
Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Hudební vystoupení spojené s grilováním klobásek

Zveme rodinné příslušníky a přátele našich uživatelů na společně strávené odpoledne s hudbou a vůní grilovaných klobás. Společné setkání bude probíhat v pátek dne 27. 9. 2019 v odpoledních hodinách od 13. 00 hod., dle počasí venku nebo v prostorách jídelny.

Oslava 25 let od založení Domova Libina - Sociální služby Libina, p.o. + Smyslové hry pro seniory

Přijali jsme pozvaní na oslavu 25 let od založení domova v Libině. Oslava se uskuteční ve středu 25. 9. 2019 od 14:00 do cca 16:30. Součástí slavnostního odpoledne budou podobně jako v loňském roce také soutěžní disciplíny pro seniory. Moc se těšíme.

Zábřežský sedmiboj - 4. sportovní hry seniorů

I letos nás Klub seniorů Zábřeh + Krajská rada seniorů Olomouckého kraje pozvali na již 4. ročník Zábřežského sedmiboje - sportovní hry seniorů 2019 - V pátek dne 20. září 2019 od 14:00 hodin na hřišti 3. základní školy Zábřeh na Školské ulici.

Zahradní slavnost v Domově pro seniory Šumperk

Sociální služby pro seniory Šumperk, p. o. naše uživatele pozvali na Zahradní slavnost, která se koná 26. 6. 2019 v prostorách Domova pro seniory Šumperk. Bude zde připraveno hudební vystoupení kapely Holátka, taneční vystoupení a lákavé občerstvení.