velikost písma

zmenšit
zvětšit

2017

Felinoterapie

thumbnail

Naše první setkání s kočkou Shadow, která potěší každého kočičího milovníka.
Návštěva dětí z Čtenářského klubu ZŠ Štíty

thumbnail

V tento den k nám zavítaly děti z Čtenářského klubu. Každý z jedenácti čtenářů z řad žáků druhého stupně přicházel do Domova s knihou Pověsti a zkazky z kraje pod Bukovou horou od Václava Rýznara, rodáka z Horních Studének. Předčítání probíhalo individuálně na pokojích nebo v ateliéru. Četly se pověsti, které si děti vybraly nebo k nimž měli posluchači blízko. Tato akce měla ale i jiný přesah, od čtení se mnohdy přešlo i k rozhovor. Nakonec děti sklidily velké díky za to, že sebraly odvahu a nebály se téměř hodinu trpělivě číst.
Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Doplňková činnost - vaření obědů pro veřejnost

Od 1. 6. 2020 obnovujeme doplňkovou činnost - vaření obědů pro veřejnost.

Realizace návštěv od 25.5.2020

Od 25.5.2020 jsou v našem Domově denně v časech 9:00 - 11:00 a odpoledne 13:00 - 16:00 hodin povoleny návštěvy. Přesně stanovené podmínky k uskutečnění návštěvy dle MZ a MPSV, najde ve složce Dokumenty.

Poděkování

Domov pro seniory Štíty p.o. děkuje Všem z blízkého okolí za dodávky tolik potřebných šitých roušek nejen pro pracovníky Domova ale také i pro naše seniory – Charita Zábřeh, paní Körnerová, paní Hrdinová, paní Kubíčková, Město Štíty a Skauti středisko Skalička, oddíl Žáby. Poděkování také patří našemu zřizovateli Krajský úřad Olomouc za dodávku ochranných pomůcek. VELKÉ DÍKY VŠEM. Společně to zvládneme.