velikost písma

zmenšit
zvětšit

2017

Felinoterapie

thumbnail

Naše první setkání s kočkou Shadow, která potěší každého kočičího milovníka.
Návštěva dětí z Čtenářského klubu ZŠ Štíty

thumbnail

V tento den k nám zavítaly děti z Čtenářského klubu. Každý z jedenácti čtenářů z řad žáků druhého stupně přicházel do Domova s knihou Pověsti a zkazky z kraje pod Bukovou horou od Václava Rýznara, rodáka z Horních Studének. Předčítání probíhalo individuálně na pokojích nebo v ateliéru. Četly se pověsti, které si děti vybraly nebo k nimž měli posluchači blízko. Tato akce měla ale i jiný přesah, od čtení se mnohdy přešlo i k rozhovor. Nakonec děti sklidily velké díky za to, že sebraly odvahu a nebály se téměř hodinu trpělivě číst.
Jak to u nás vypadá?

Aktuality

VI. Svatomartinská slavnost - pozvánka pro rodinné příslušníky a přátele

Zaměstnanci a uživatelé Domova pro seniory Štíty Vás srdečně zvou na VI. SVATOMARTINSKOU SLAVNOST, která se koná 15. listopadu 2019 od 14:00 hodin v Kulturním domě ve Štítech. Rodinní příslušníci a přátelé našich uživatelů mají možnost přihlásit si slavnostní večeři v jídelně Domova. Svou účast a počet porcí prosím potvrďte sociálním pracovnicím do 31. 10. 2019 – osobně či telefonicky. Cena porce je 57 Kč.

Číst více…

Den otevřených dveří - Týden sociálních služeb

Den otevřených dveří proběhne ve středu 9.10.2019 od 9.00 - 15.00 hod. Po celý den bude možná prohlídka prostorů Domova a poskytnutí informací o naší sociální službě.

Hudební vystoupení spojené s grilováním klobásek

Zveme rodinné příslušníky a přátele našich uživatelů na společně strávené odpoledne s hudbou a vůní grilovaných klobás. Společné setkání bude probíhat v pátek dne 27. 9. 2019 v odpoledních hodinách od 13. 00 hod., dle počasí venku nebo v prostorách jídelny.

Oslava 25 let od založení Domova Libina - Sociální služby Libina, p.o. + Smyslové hry pro seniory

Přijali jsme pozvaní na oslavu 25 let od založení domova v Libině. Oslava se uskuteční ve středu 25. 9. 2019 od 14:00 do cca 16:30. Součástí slavnostního odpoledne budou podobně jako v loňském roce také soutěžní disciplíny pro seniory. Moc se těšíme.