velikost písma

zmenšit
zvětšit

2017

Felinoterapie

thumbnail

Naše první setkání s kočkou Shadow, která potěší každého kočičího milovníka.
Návštěva dětí z Čtenářského klubu ZŠ Štíty

thumbnail

V tento den k nám zavítaly děti z Čtenářského klubu. Každý z jedenácti čtenářů z řad žáků druhého stupně přicházel do Domova s knihou Pověsti a zkazky z kraje pod Bukovou horou od Václava Rýznara, rodáka z Horních Studének. Předčítání probíhalo individuálně na pokojích nebo v ateliéru. Četly se pověsti, které si děti vybraly nebo k nimž měli posluchači blízko. Tato akce měla ale i jiný přesah, od čtení se mnohdy přešlo i k rozhovor. Nakonec děti sklidily velké díky za to, že sebraly odvahu a nebály se téměř hodinu trpělivě číst.
Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Hudební vystoupení spojené s grilováním klobásek

Zveme rodinné příslušníky a přátele našich uživatelů na společně strávené odpoledne s hudbou a vůní grilovaných klobás. Společné setkání bude probíhat v pátek dne 27. 9. 2019 v odpoledních hodinách od 13. 00 hod., dle počasí venku nebo v prostorách jídelny.

Oslava 25 let od založení Domova Libina - Sociální služby Libina, p.o. + Smyslové hry pro seniory

Přijali jsme pozvaní na oslavu 25 let od založení domova v Libině. Oslava se uskuteční ve středu 25. 9. 2019 od 14:00 do cca 16:30. Součástí slavnostního odpoledne budou podobně jako v loňském roce také soutěžní disciplíny pro seniory. Moc se těšíme.

Zábřežský sedmiboj - 4. sportovní hry seniorů

I letos nás Klub seniorů Zábřeh + Krajská rada seniorů Olomouckého kraje pozvali na již 4. ročník Zábřežského sedmiboje - sportovní hry seniorů 2019 - V pátek dne 20. září 2019 od 14:00 hodin na hřišti 3. základní školy Zábřeh na Školské ulici.

Zahradní slavnost v Domově pro seniory Šumperk

Sociální služby pro seniory Šumperk, p. o. naše uživatele pozvali na Zahradní slavnost, která se koná 26. 6. 2019 v prostorách Domova pro seniory Šumperk. Bude zde připraveno hudební vystoupení kapely Holátka, taneční vystoupení a lákavé občerstvení.