velikost písma

zmenšit
zvětšit

Krásné počasí prvních podzimních dnů - Hudební vystoupení spojené s grilováním

Krásné počasí nám dovolilo si vychutnat grilované špekáčky. To vše nám ještě zpříjemnilo hudební vystoupení p. Kamlerové.

Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Nabídka pracovní pozice - kuchař/ kuchařka

Hledáme posilu do našeho pracovního týmu na pozici kuchař/ kuchařka - vyučen/a v oboru, praxi vítáme. Případné dotazy a další informace Vám budou sděleny na tel. čísle: 583 455 662, 604 286 835. Prosím volejte v časovém období od 7.00 - 14.00 hod. Případně se můžete obrátit na e-mailovou adresu: tatana.odstrcilova@domovstityjedli.cz, helena.holinkova@domovstityjedli.cz.

Číst více…

Doporučení - návštěvy našich uživatelů

Prosíme, aby rodinní příslušníci a přátelé našich uživatelů zvážili návštěvu v našem Domově vzhledem možnosti rozšíření chřipkové epidemie.

Den zabijačkových specialit – Ježíškova vnoučata

V pátek 18. 1. 2019 se našim uživatelů splní jejich přání z Ježíškových vnoučat - zabijačka na dvoře Domova. Od 7.00 hod. k nám přijede řezník Rosťa a další pomocníci (p. Jordánová s rodinou). Venku bude probíhat příprava zabijačkových pochutin. Budou k dispozici tři kotle, kde se vše bude připravovat. Dále se mohou těšit na další dobroty - víno z Moravy, uzené a cukrářské pochutiny z výroby p. Jordánové.

Číst více…

Ježíškova vnoučata – projekt Českého rozhlasu

Od 20. listopadu se náš Domov pro seniory Štíty zapojil do projektu Českého rozhlasu - Ježíškova vnoučata. Přání našich uživatelů se plní. Děkujeme všem dárcům.