velikost písma

zmenšit
zvětšit

Kronika
Zpátky do do školních lavic

thumbnail

Příjemná návštěva strávená v Zábřehu na 3. Základní škole. Setkali jsme se i s třídou, která nás přijela navštívit před Vánoci minulého roku. Prošli jsme si probíhající výuku v doprovodu p. ředitele, zavzpomínali na naše chvíle strávené ve školních lavicích.


Svíčkárna Rodas Olomouc

thumbnail

V tento den jsme navštívili s uživateli Svíčkárnu Rodas v Olomouci. Uživatelé si vyrobili vlastní svíčky, mýdélka a sůl do koupe dle vlastního vkusu. Kromě toho si mohli užít domácí zvířata a i trochu exotiky. Na oběd jsme se vydali do nedalekého obchodního centra Olympie.Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Volná pracovní pozice - sociální pracovník

Domov pro seniory Štíty přijme sociálního pracovníka na dobu určitou (záskok za rodičovskou dovolenou). Předpokládaný nástup od dubna. Bližší informace podá Pavlína Vlková, DiS., na tel. čísle: 725 494 551 nebo e-mail: pavlina.vlkova@domovstityjedli.cz

Zvyšení úhrady za pobyt a stravu od 1. 1. 2020.

Od 1. 1. 2020 v Domově Štíty dojde ke zvýšení úhrady za pobyt a stravu. Platný ceník bude po Novém roce k dispozici na webových stránkách v záložce ceník.

PF 2020

Příjemné prožití svátků vánočních a mnoho pracovních i osobních úspěchů v novém roce 2020 Vám přejí zaměstnanci Domova Štíty.

Splnění přání Ježíškových vnoučat a návštěva reportérky Českého rozlasu Olomouc

Ježíškova vnoučata pro nás 12. 12. 2019 byli myslivečtí trubači - studenti Mendelovi univerzity Brno, kteří nás potěšili svojí návštěvou a hudebním vystoupení hry na trubky bez ventilové techniky, zvané borlice. Jejich hudební přednes byl pro všechny uživatele, kteří měli zájem. Téměř po celou dobu tohoto setkání nám dělala společnost reportérka Českého rozhlasu Olomouc, která na příští týden připraví krátkou rozhlasovou reportáž o tomto splněném přání.