velikost písma

zmenšit
zvětšit

Kronika


Výlet do Prahy – přílet AIRBUSu 330

thumbnail

Výlet do Prahy jsme si moc užili. Moc děkujeme naší aktivizační pracovnici Martině, že nám takto ukázala něco málo z města Prahy a hlavně za ukázku letiště Václava Havla. Přílet Airbusu jsme viděli se vší parádou.Naše ochutnávka čajů

thumbnail

Ochutnali jsme různé druhy čajů. Už se těšíme na příští tématickou ochutnávku.


Zahradní slavnost v Jedlí

thumbnail

I když nevyšlo počasí, slavnost jsme si užili v prostorách Domova Jedlí. Bylo pro nás připraveno bohaté občerstvení – různé chutě zmrzlin, limonád a uzenin. Byla to prostě mňamka.Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Ježíškova vnoučata – projekt Českého rozhlasu

Od 13. listopadu 2019 se náš Domov pro seniory Štíty zapojil do projektu Českého rozhlasu - Ježíškova vnoučata. Naše dvě společná přání - zážitková jsou již předběžně domluvená a moc se těšíme na jejich uskutečnění. Děkujeme všem dárcům.

Zahrajte si na Ježíška - projekt zaměstnanců Hella Autotechnik Nova, s.r.o.

Byli jsme opět osloveni vedením firmy Hella Autotechnik Nova, s.r.o., že by zaměstnanci této společnosti rádi opět splnili společné přání našim uživatelům. V první polovině prosince společný dárek osobně předají. Tímto chceme všem poděkovat a popřát krásné prožití vánočních svátku a hodně štěstí v novém roce 2019.

VI. Svatomartinská slavnost - pozvánka pro rodinné příslušníky a přátele

Zaměstnanci a uživatelé Domova pro seniory Štíty Vás srdečně zvou na VI. SVATOMARTINSKOU SLAVNOST, která se koná 15. listopadu 2019 od 14:00 hodin v Kulturním domě ve Štítech. Rodinní příslušníci a přátelé našich uživatelů mají možnost přihlásit si slavnostní večeři v jídelně Domova. Svou účast a počet porcí prosím potvrďte sociálním pracovnicím do 31. 10. 2019 – osobně či telefonicky. Cena porce je 57 Kč.

Číst více…

Den otevřených dveří - Týden sociálních služeb

Den otevřených dveří proběhne ve středu 9.10.2019 od 9.00 - 15.00 hod. Po celý den bude možná prohlídka prostorů Domova a poskytnutí informací o naší sociální službě.