velikost písma

zmenšit
zvětšit

Obrazová komunikace

Pro rodinné příslušníky našich uživatelů

Z důvodu zákazu návštěv jsme zprovoznili obrazové spojení s našimi uživateli. Kdo má zájem a chytrý telefon či PC a má facebook profil – najděte si uživatele Domov Štíty, klikněte na přátelství a jakmile bude potvrzeno, bude možné se s námi spojit přes Messenger. My náš tablet předáme uživateli k obrazové komunikaci. Prosíme o dodržení doby od 13hod. do 14:30hod. V jiný čas nejme schopni toto umožnit. Pro bližší informace možno volat v dopoledních hodinách 731 510 918.

Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Doplňková činnost - vaření obědů pro veřejnost

Od 1. 6. 2020 obnovujeme doplňkovou činnost - vaření obědů pro veřejnost.

Realizace návštěv od 25.5.2020

Od 25.5.2020 jsou v našem Domově denně v časech 9:00 - 11:00 a odpoledne 13:00 - 16:00 hodin povoleny návštěvy. Přesně stanovené podmínky k uskutečnění návštěvy dle MZ a MPSV, najde ve složce Dokumenty.

Poděkování

Domov pro seniory Štíty p.o. děkuje Všem z blízkého okolí za dodávky tolik potřebných šitých roušek nejen pro pracovníky Domova ale také i pro naše seniory – Charita Zábřeh, paní Körnerová, paní Hrdinová, paní Kubíčková, Město Štíty a Skauti středisko Skalička, oddíl Žáby. Poděkování také patří našemu zřizovateli Krajský úřad Olomouc za dodávku ochranných pomůcek. VELKÉ DÍKY VŠEM. Společně to zvládneme.