velikost písma

zmenšit
zvětšit

Archiv novinek

Canisterapie

Dnešním dne jsme navázali spolupráci s občanským sdružením Pro dotyk, které u nás v Domově bude provádět individuální a skupinovou canisterapii. Bude za námi docházet pejsek border kolie jménem ZIGI AKUMULATOR a fenka retrievra ANDY DACKY Z LITOMYŠLE. Moc se těšíme na další návštěvu.


Posezení s panem farářem

Dne 11. 3. 2016 nás navštíví štítecký pan farář p. Altman Iosif. Společné posezení pro uživatele a blízké okolí se bude konat od 10. 00 hod. v prostorách Domova - Ateliér.


Návštěva 3. Základní školy Zábřeh

Naši uživatelé jsou pozvání dne 29. 2. 2016 na prohlídku 3. Základní školy Zábřeh, kde je provede sám pán ředitel p. Mgr. Miloš Lachnit. Uživatelé mohou vidět probíhající výuku různých předmětů.


Svíčkárna Olomouc

Dne 26. 2. 2016 připravujeme pro naše uživatele výlet do svíčkárky Rodos v Olomouci. Výlet je spojen s návštěvou obchodního centra OlympieDěti poprvé u nás

thumbnail

Od listopadu 2015 jsme navázali vzájemné mezigenerační setkávání s 3. Základní školou Zábřeh.


Svatomartinská slavnost

Tímto zveme rodinné příslušníky našich uživatelů na Svatomartinskou slavnost. Pokud budete mít zájem o slavnostní večeři, nahlaste se prosím do 29. 10. 2015 sociálním pracovnicím. Cena porce slavnostní večeře je 55 Kč.Výbor obyvatel

Setkání paní ředitelky s uživateli a Výborem obyvatel bude probíhat ve čtvrtek dne 8. 10. 2015 od 10:00 hod. v jídelně Domova.


Vizitace

Ve čtvrtek 24. září v 10. 00 hodin bude u nás v Domově probíhat “vizitace”, kdy pokoje uživatelů navštíví paní ředitelka spolu s vedoucí úseku sociální a zdravotní péče a se sociální pracovnicí.


Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Zahradní slavnost v Domově pro seniory Šumperk

Sociální služby pro seniory Šumperk, p. o. naše uživatele pozvali na Zahradní slavnost, která se koná 26. 6. 2019 v prostorách Domova pro seniory Šumperk. Bude zde připraveno hudební vystoupení kapely Holátka, taneční vystoupení a lákavé občerstvení.

Gulášení v Domově Prostějov

Dne 19. 6. 2019 bude naše družstvo zkušených kuchařů reprezentovat v soutěži ve vaření guláše - Gulášení 2019, konané v Domově Prostějov. Necháme se překvapit jak letos uspějí s jejich vylepšenou verzí guláše.

Zahradní slavnost v Domově Jedlí

Naši uživatelé byli pozvání dne 31. 5. 2019 na Zahradní slavnost do Domova Jedlí. Zaměstnanci Domova Jedlí chystají pro naše uživatele zajímavý program, a to nejen zajištění hudebního vystoupení, ale i bohatého občerstvení. Na Zahradní slavnosti se každoročně setkávají uživatelé obou našich sociálních služeb.

Návštěva čtenářského klubu Knihomloci ZŠ Štíty

Děvčata z čtenářského klubu si pro naše uživatele v pondělí 6. 5. 2019 připraví program složený nejen z předčítání vybraných knih, ale také společné tvoření.