velikost písma

zmenšit
zvětšit

Archiv novinek

Divadelní představení DArtagnan

Dne 15. 4. 2016 se naši uživatelé vydají do Šumperského divadla na představení D´Artagnan. Uživatelé zažijí představení plné lásky, oddanosti, odvahy, humoru, ale také zrady a intrik.


Napsali o nás

thumbnail

Šumperský a jesenický deník dne 16. 3. 2016 vydal článek o výletu našich uživatelů do Svíčkárny Olomouc.


Velikonoční pomlázka

Dne 23. 3. 2016 nás opět navštíví děti ze 3. Základní školy Zábřeh. Naši uživatelé a jejich přátelé si společně upletou velikonoční pomlázku a předají si zkušenosti s její výrobou. Pro děti je také připraveno překvapení ve formě pečení tradičních velikonočních dobrot.


Noví obyvatelé Domova

thumbnail

Od dnešního dne se můžeme těšit z nových zvířecích mazlíčku - je to páreček zebřiček. Ptáčci jsou velice aktivní a čilí. Neustále poskakují a cvrlikají. Tímto nám zpříjemňují naše dny. Děkujeme za sponzorský dar p. Tatarkovi.


Canisterapie

Dnešním dne jsme navázali spolupráci s občanským sdružením Pro dotyk, které u nás v Domově bude provádět individuální a skupinovou canisterapii. Bude za námi docházet pejsek border kolie jménem ZIGI AKUMULATOR a fenka retrievra ANDY DACKY Z LITOMYŠLE. Moc se těšíme na další návštěvu.


Posezení s panem farářem

Dne 11. 3. 2016 nás navštíví štítecký pan farář p. Altman Iosif. Společné posezení pro uživatele a blízké okolí se bude konat od 10. 00 hod. v prostorách Domova - Ateliér.


Návštěva 3. Základní školy Zábřeh

Naši uživatelé jsou pozvání dne 29. 2. 2016 na prohlídku 3. Základní školy Zábřeh, kde je provede sám pán ředitel p. Mgr. Miloš Lachnit. Uživatelé mohou vidět probíhající výuku různých předmětů.


Svíčkárna Olomouc

Dne 26. 2. 2016 připravujeme pro naše uživatele výlet do svíčkárky Rodos v Olomouci. Výlet je spojen s návštěvou obchodního centra OlympieDěti poprvé u nás

thumbnail

Od listopadu 2015 jsme navázali vzájemné mezigenerační setkávání s 3. Základní školou Zábřeh.


Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Den otevřených dveří - Týden sociálních služeb

Den otevřených dveří proběhne ve středu 9.10.2019 od 9.00 - 15.00 hod. Po celý den bude možná prohlídka prostorů Domova a poskytnutí informací o naší sociální službě. Poskytované

Hudební vystoupení spojené s grilováním klobásek

Zveme rodinné příslušníky a přátele našich uživatelů na společně strávené odpoledne s hudbou a vůní grilovaných klobás. Společné setkání bude probíhat v pátek dne 27. 9. 2019 v odpoledních hodinách od 13. 00 hod., dle počasí venku nebo v prostorách jídelny.

Oslava 25 let od založení Domova Libina - Sociální služby Libina, p.o. + Smyslové hry pro seniory

Přijali jsme pozvaní na oslavu 25 let od založení domova v Libině. Oslava se uskuteční ve středu 25. 9. 2019 od 14:00 do cca 16:30. Součástí slavnostního odpoledne budou podobně jako v loňském roce také soutěžní disciplíny pro seniory. Moc se těšíme.

Zábřežský sedmiboj - 4. sportovní hry seniorů

I letos nás Klub seniorů Zábřeh + Krajská rada seniorů Olomouckého kraje pozvali na již 4. ročník Zábřežského sedmiboje - sportovní hry seniorů 2019 - V pátek dne 20. září 2019 od 14:00 hodin na hřišti 3. základní školy Zábřeh na Školské ulici.