velikost písma

zmenšit
zvětšit

Archiv novinek

Děkujeme Dobrotetám

thumbnail

Rádi bychom poděkovali neziskové organizaci Dobrotety za zpříjemnění vánočních svátků našim uživatelů. Mezi dobrotety se řadí i naše muzikoterapeutka p. Mösnerové, která nás oslovila s projektem a předání dárků od dobroted zprostředkovala.


Vánoční jarmark v Olomouci

Dne 14. 12. 2016 se naše aktivizační pracovnice vydají do Olomouce na prodejní výstavu našich vánočních výrobků. Na výrobě se podíleli naši uživatelé a všichni měli spoustu nápadů k tvoření. Akce se koná v atriu Regionálního centra Olomouc.
Svíčkárna Olomouc - Pozvánka pro veřejnost

Dne 20. 10. 2016, od 13. 00 hod. proběhne v našem Domově návštěva Svíčkárny Rodas Olomouc. V prostorách naší jídelny si naši uživatelé i veřejnost mohou vyrobit sypané svíčky, mýdélka. K dispozici bude i veškerý prodejní sortiment Svíčkárny - vonné parafínové svíce, vůně, sůl do koupele, apod.


Koláž od dětí

thumbnail

Děkujeme dětem ze 3. Základní školy za koláž, kterou nám věnovaly. Práce dětí zaznamenává naše společná setkání, a to buď na půdě Domova či školy.


Domovský zpravodaj 3/2016

thumbnail

Dnes jsme s očekáváním všech našich uživatelů vydali nové číslo Domovského zpravodaje. Aktuální zpravodaj i minulá čísla si můžete prohlédnout v záložce Dokoumenty - Domovský zpravodaj. Děkujeme za spolupráci všech, kdo se doposud podílel na jeho tvorbě.


Naše poděkování

thumbnail

Rádi bychom poděkovali p. Reimerovi (REIMER - BAZAR použitého zboží Štíty) za sponzorský dar, který jsme využili k pořízení "Dobového posezení".


Děkovný list

thumbnail

Naši uživatelé, zaměstnanci a rodinní příslušníci se od minulého roku zapojili do sběru vršků PET lahví. Za minulý školní rok se nám podařilo vybrat 6 kg PET vršků.


Týden sociálních služeb

Již 8. ročník Týden sociálních služeb ČR bude celorepublikově probíhat ve dnech 3.- 9.10.2016. V našem Domově bude „Den otevřených dveří poskytovatelů sociálních služeb“ probíhat 5. 10. 2016 v čase od 8. 00 – 17. 00 hod. I v letošním roce je pro „Den otevřených dveří“ naplánována celá řada aktivit, např. prodejní výstava výrobků našich uživatelů a dopolední muzikoterapie (10. 00 – 11. 30 hod.). Po celý den je možná prohlídka prostorů Domova a poskytnutí informací o naší službě.


Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Realizace návštěv od 8.6.2020

S platností od 8.6.2020 budou i nadále určeny návštěvní hodiny dopoledne od 9:00 hod. do 11:00 hod., odpoledne od 13:00 hod. do 16:00 hod., každý den včetně sobot, nedělí a svátků do odvolání. Aktuální informace naleznete ve složce Dokumenty.

Doplňková činnost - vaření obědů pro veřejnost

Od 1. 6. 2020 obnovujeme doplňkovou činnost - vaření obědů pro veřejnost.