velikost písma

zmenšit
zvětšit

Archiv novinek

Informace občanům k tématu Koronavirus COVID-19

Bližší informace naleznete na webových stránkách Olomouckého kraje: https://www.olkraj.cz/informace-obcanum-k-tematu-koronavirus-covid-19-aktuality-9535.html nebo na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví http://www.mzcr.cz/dokumenty/informace-pro-obcany-v-souvislosti-s-aktualnim-vyskytem-cinskeho-koronaviru-2019_18415_1.html


Zákaz návštěv

Dne 9. 3. 2020 se s okamžitou platností vyhlašuje ZÁKAZ NÁVŠTĚV. Toto se vyhlašuje v souladu s nařízením našeho zřizovatele Olomouckého kraje a následného nařízení Bezpečností rady státu a Ministerstva zdravotnictví ČR. Vzhledem ke zvyšování rizika nákazy koronavirem SARS – CoV-2 v České republice. Pro bližší informace jsou Vám k dispozici pracovníci Domova: Od 7. 00 – 15. 00 hod. na tel.: 583 455 660 (661), mimo tuto dobu na tel.: 583 440 192.


REAKCE NA SOUČASNOU SITUACI

Prosíme všechny návštěvníky, kteří se chystají do našeho Domova, aby zvážili, zda je to nutné. Vzhledem k současné situaci nechceme, aby naši senioři, kteří jsou nejvíce ohroženi možnou nákazou, nejen koronavirem, ale jakoukoliv infekční nemocí, byli ohroženi na zdraví. Proto Vás prosíme, pokud víte, že jste byli v kontaktu s někým, kdo se vrátil z rizikových oblastí nebo jste tam sami byli, tak naše seniory nenavštěvujete. Děkujeme.


Upozornění

Prosím, aby rodinní příslušníci a přátelé našich uživatelů zvážili návštěvu v našem Domově s přihlédnutím ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu, aby nedošlo k rozšíření respiračních onemocnění mezi uživatele Domova. Děkujeme za pochopené.


Obsazeno - Volná pracovní pozice - sociální pracovník

Domov pro seniory Štíty přijme sociálního pracovníka na dobu určitou (záskok za rodičovskou dovolenou). Předpokládaný nástup od dubna. Bližší informace podá Pavlína Vlková, DiS., na tel. čísle: 725 494 551 nebo e-mail: pavlina.vlkova@domovstityjedli.czPF 2020

Příjemné prožití svátků vánočních a mnoho pracovních i osobních úspěchů v novém roce 2020 Vám přejí zaměstnanci Domova Štíty.


Splnění přání Ježíškových vnoučat a návštěva reportérky Českého rozlasu Olomouc

Ježíškova vnoučata pro nás 12. 12. 2019 byli myslivečtí trubači - studenti Mendelovi univerzity Brno, kteří nás potěšili svojí návštěvou a hudebním vystoupení hry na trubky bez ventilové techniky, zvané borlice. Jejich hudební přednes byl pro všechny uživatele, kteří měli zájem. Téměř po celou dobu tohoto setkání nám dělala společnost reportérka Českého rozhlasu Olomouc, která na příští týden připraví krátkou rozhlasovou reportáž o tomto splněném přání.


Ježíškova vnoučata – projekt Českého rozhlasu

Od 13. listopadu 2019 se náš Domov pro seniory Štíty zapojil do projektu Českého rozhlasu - Ježíškova vnoučata. Naše dvě společná přání - zážitková jsou již předběžně domluvená a moc se těšíme na jejich uskutečnění. Děkujeme všem dárcům.


Zahrajte si na Ježíška - projekt zaměstnanců Hella Autotechnik Nova, s.r.o.

Byli jsme opět osloveni vedením firmy Hella Autotechnik Nova, s.r.o., že by zaměstnanci této společnosti rádi opět splnili společné přání našim uživatelům. V první polovině prosince společný dárek osobně předají. Tímto chceme všem poděkovat a popřát krásné prožití vánočních svátku a hodně štěstí v novém roce 2019.


Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Realizace návštěv od 8.6.2020

S platností od 8.6.2020 budou i nadále určeny návštěvní hodiny dopoledne od 9:00 hod. do 11:00 hod., odpoledne od 13:00 hod. do 16:00 hod., každý den včetně sobot, nedělí a svátků do odvolání. Aktuální informace naleznete ve složce Dokumenty.

Doplňková činnost - vaření obědů pro veřejnost

Od 1. 6. 2020 obnovujeme doplňkovou činnost - vaření obědů pro veřejnost.