velikost písma

zmenšit
zvětšit

Archiv novinek

Den ředitelky a vizitace

Dne 10. 10. 2018 od 13. 00 – 15. 00 hod. proběhne v našem Domově Den ředitelky. V Den ředitelky se můžete setkat se zastupující p. ředitelkou Helenou Holinkovou, která bude pro Vás k dispozici a zodpoví Vám případné dotazy. Pokud si chcete smluvit schůzku, je toto možné učinit prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky (viz kontakty pracovníků na webových stránkách).


Vojenské muzeum Králíky

Dne 24. 8. 2018 se naši uživatelé - pánské osazenstvo chystá na výlet do nedalekého muzea vojenské techniky Králíky. Pro bezbariérový přístup muzea nabízíme i možnost účasti uživatelům na invalidním vozíku. V rámci této akce budou pořizovány obrazové záznamy za účelem prezentace Domova Štíty.
Výlet do Zoo Olomouc a Sv. Kopeček

Na přání našich uživatelů uskutečníme dne 20. 7. 2018 výlet do Zoo Olomouc a blízkého poutní místo Sv. Kopeček. V rámci této akce budou pořizovány obrazové záznamy za účelem prezentace Domova Štíty.


Veřejná sbírka Plníme přání seniorům - Iniciativa Sodexo

Odborná porota vybrala naše přání "Posezení v parku" do projektu Plníme přání seniorů. Přání je zařazeno do veřejné sbírky. Veřejná sbírka probíhá: http://www.plnime-prani-seniorum.cz/cs/detail-prani/176-park-pod-strechou. Doufáme, že se podaří vybrat danou finanční hotovost a naše přání se vyplní. Popis přání „Park pod střechou“:


Přednáška o historii štíteckého kostela

V úterý 2. 7. 2018 (10 hod.) nás navštíví p. Mgr. Ivana Valentová, která bude tentokrát našim uživatelům vyprávět o historii štíteckého kostela Nanebevzetí Panny Marie.


Vzpomínka na Lidice

V neděli 10. 6. 2018 si celá republika připomene sedmdesát šest let od výročí vyhlazení obce Lidice. Studentky z 8. ročníku Základní školy Štíty si pro naše uživatele připravili na 11. 6. 2018 povídání o historických událostech v obci Lidice.


Střípky ze Šilperska a Štítecka

V pátek 8. 6. 2018 nás navštíví p. Mgr. Ivana Valentová, která bude našim uživatelům vyprávět o minulosti a zajímavostech města Štítů a jeho okolí.


Výlet dělostřelecká tvrz Hůrka a klášter Hedeč Králíky

Na přání našich uživatelů dne 30. 5. 2018 uskutečníme výlet na prohlídku dělostřelecké tvrze Hůrka a blízkého kláštera Hedeč. V rámci této akce budou pořizovány obrazové záznamy za účelem prezentace Domova Štíty.


Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Realizace návštěv od 8.6.2020

S platností od 8.6.2020 budou i nadále určeny návštěvní hodiny dopoledne od 9:00 hod. do 11:00 hod., odpoledne od 13:00 hod. do 16:00 hod., každý den včetně sobot, nedělí a svátků do odvolání. Aktuální informace naleznete ve složce Dokumenty.

Doplňková činnost - vaření obědů pro veřejnost

Od 1. 6. 2020 obnovujeme doplňkovou činnost - vaření obědů pro veřejnost.