velikost písma

zmenšit
zvětšit

Archiv novinek

IV. Svatomartinské slavnosti

Zaměstnanci a uživatelé Domova Štíty – Jedlí, p. o. Vás srdečně zvou na IV. SVATOMARTINSKOU SLAVNOST, která se koná 16. listopadu 2017 od 14:00 hodin v Kulturním domě ve Štítech.


Den otevřených dveří

Již 9. ročník Týden sociálních služeb ČR bude celorepublikově probíhat ve dnech 2. - 8.10.2017. V našem Domově bude „Den otevřených dveří poskytovatelů sociálních služeb“ probíhat 5. 10. 2017 v čase od 9. 00 – 15. 00 hod. I v letošním roce je pro „Den otevřených dveří“ naplánována celá řada aktivit. V dopolední hodinách bude v Domově probíhat Mše Svatá (od 10. 00 hod.) a felinoterapie. Po celý den je možná prohlídka prostorů Domova a poskytnutí informací o naší službě.


Finále v soutěži Pétanque

Finále o vítěze VIII. ročníku Moravia Cup se uskuteční 24. 8. 2017 v čase od 9:00 hod., v prostorách Domova pro seniory Burešov ve Zlíně. Jedná se o celomoravský turnaj, ve kterém se utkají družstva z kraje Olomouckého, Moravskoslezského, Jihomoravského, Zlínského a Vysočiny, která se umístila na 1. a 2. místě v krajských kolech turnaje.


Den ředitelky a vizitace

Dne 21. 8. 2017 od 13. 00 – 15. 00 hod. proběhne v našem Domově Den ředitelky. V Den ředitelky se můžete setkat se zastupující p. ředitelkou Helenou Holinkovou, která bude pro Vás k dispozici a zodpoví Vám případné dotazy. Pokud si chcete smluvit schůzku, je toto možné učinit prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky (viz kontakty pracovníků na webových stránkách).


Pétanque

Naši uživatelé byli pozváni na sportovní klání ve hře Pétanque pro uživatele služby domov pro seniory příspěvkových organizací zřizovaných Olomouckým krajem. Již 8. ročník proběhne opět v areálu Domova seniorů Pohoda Chválkovice, p.o., dne 27. června 2017.


Gulášení v Domově pro seniory Prostějov

Po roce jsme byli opět pozvání na Gulášení - soutěž ve vaření guláše. Naše uživatele pozvání potěšilo, již mají představu receptu, se kterým budou bojovat o první místa v soutěži. Akce se uskuteční dne 21. 6. 2017.


Den ředitelky a vizitace

Dne 4. 5. 2017 od 13. 00 – 15. 00 hod. proběhne v našem Domově Den ředitelky. V Den ředitelky se můžete setkat se zastupující p. ředitelkou Helenou Holinkovou, která bude pro Vás k dispozici a zodpoví Vám případné dotazy. Pokud si chcete smluvit schůzku, je toto možné učinit prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky (viz kontakty pracovníků na webových stránkách).


Pálení čarodějnic

Dne 28. 4. 2017 proběhne v prostorách Domova pálení čarodějnic. K tanci a poslechu bude hrát p. Kamlerová. Pro chuťové buňky bude připraven špekáček z grilu a další občerstvení.


Pivovar Litovel

Ve čtvrtek 27. 4. 2017 se naší uživatelé vydají do Pivovaru Litovel, kde je čeká nejen prohlídka současné výroby, ale i malá ochutnávka piva s obědem.


Nové číslo Domovského časopisu 1/ 2017

Dnes jsme vydali jarní číslo našeho Domovského časopisu. K nahlédnutí je taktéž na našich webových stránkách. Děkujeme všem kdo se na vydání nového čísla podíleli.


Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Upozornění

Prosím, aby rodinní příslušníci a přátelé našich uživatelů zvážili návštěvu v našem Domově s přihlédnutím ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu, aby nedošlo k rozšíření respiračních onemocnění mezi uživatele Domova. Děkujeme za pochopené.

Obsazeno - Volná pracovní pozice - sociální pracovník

Domov pro seniory Štíty přijme sociálního pracovníka na dobu určitou (záskok za rodičovskou dovolenou). Předpokládaný nástup od dubna. Bližší informace podá Pavlína Vlková, DiS., na tel. čísle: 725 494 551 nebo e-mail: pavlina.vlkova@domovstityjedli.cz

Zvyšení úhrady za pobyt a stravu od 1. 1. 2020.

Od 1. 1. 2020 v Domově Štíty dojde ke zvýšení úhrady za pobyt a stravu. Platný ceník bude po Novém roce k dispozici na webových stránkách v záložce ceník.

PF 2020

Příjemné prožití svátků vánočních a mnoho pracovních i osobních úspěchů v novém roce 2020 Vám přejí zaměstnanci Domova Štíty.