velikost písma

zmenšit
zvětšit

Archiv novinek

Nové číslo Domovského časopisu 1/ 2017

Dnes jsme vydali jarní číslo našeho Domovského časopisu. K nahlédnutí je taktéž na našich webových stránkách. Děkujeme všem kdo se na vydání nového čísla podíleli.


Výlet do Loštic - Muzeum Tvarůžků

Dne 17. 3. 2017 se naši uživatelé vydají na výlet do Muzea tvarůžků v Lošticích, kde se těší taktéž na tvarůžkovou cukrárnu.


Projekt "Pomoz mi, ať to zvládnu sám"

Od 1.1.2017 realizujeme v našem zařízení projekt s názvem "Pomoz mi, ať to zvládnu sám" schválený v rámci výzvy č. 23/2015 Operačního programu Zaměstnanost. Realizace projektu je plánována na 24 měsíců. Datum ukončení projektu je 31.12.2018. Hlavním cílem projektu je vytvoření a zavedení nových moderních aktivizačních a ošetřovatelských metod do běžné péče o klienty, které zvýší kvalitu a efektivitu poskytovaných služeb s větší mírou pozitivního dopadu na uživatele naší organizace.


Divadelní představení Šumperského divadla

Divadelní představení Šumperského divadla - Dokonalá svatba vznikla ve vzájemné spolupráci domova pro seniory a Města Štíty. Uživatelé Domova a jejich doprovod bude mít zajištěn vstup zdarma v rámci dobročinné akce Divadla Šumperk. Divadelní představení Dokonalá svatba se uskuteční 2. března v 17.00 hod. v kulturním domě ve Štítech.


Báseň - NEZVANÝ HOST

Přišla chřipka bez pozvání, nemá slušné vychování. Sestřičky jí v cestě brání, před nemocí všechny chrání. A přec chřipka vítězí, kašel, rýma, zápal plic. Už nám chřipko nenos nic! Děkujeme sestřičky, pilné jste jak včeličky. Všichni nám tu pomáháte, o své zdraví nic nedbáte. Za to Vám děkujeme. Obyvatelé Domova Autor: Jiřina Bílková


ZRUŠENÍ ZÁKAZU NÁVŠTĚV

Oznamujeme, že k dnešnímu dni (24. ledna) rušíme zákaz návštěv, který byl vyhlášen z důvodu zvýšené nemocnosti.


Dočasný zákaz návštěv

Rádi bychom upozornili rodinné příslušníky a přátele našich uživatelů, že z důvodu zvýšené nemocnosti platí od 10. 1. 2017 do odvolání zákaz návštěv. Děkujeme za pochopení.


Den ředitelky a vizitace

Dne 30. 1. 2017 od 13. 00 – 15. 00 hod. proběhne v našem Domově Den ředitelky. V Den ředitelky se můžete setkat se zastupující p. ředitelkou Helenou Holinkovou, která bude pro Vás k dispozici a zodpoví Vám případné dotazy. Pokud si chcete smluvit schůzku, je toto možné učinit prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky (viz kontakty pracovníků na webových stránkách).


Děkujeme Dobrotetám

thumbnail

Rádi bychom poděkovali neziskové organizaci Dobrotety za zpříjemnění vánočních svátků našim uživatelů. Mezi dobrotety se řadí i naše muzikoterapeutka p. Mösnerové, která nás oslovila s projektem a předání dárků od dobroted zprostředkovala.


Vánoční jarmark v Olomouci

Dne 14. 12. 2016 se naše aktivizační pracovnice vydají do Olomouce na prodejní výstavu našich vánočních výrobků. Na výrobě se podíleli naši uživatelé a všichni měli spoustu nápadů k tvoření. Akce se koná v atriu Regionálního centra Olomouc.


Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Hudební vystoupení spojené s grilováním klobásek

Zveme rodinné příslušníky a přátele našich uživatelů na společně strávené odpoledne s hudbou a vůní grilovaných klobás. Společné setkání bude probíhat v pátek dne 27. 9. 2019 v odpoledních hodinách od 13. 00 hod., dle počasí venku nebo v prostorách jídelny.

Oslava 25 let od založení Domova Libina - Sociální služby Libina, p.o. + Smyslové hry pro seniory

Přijali jsme pozvaní na oslavu 25 let od založení domova v Libině. Oslava se uskuteční ve středu 25. 9. 2019 od 14:00 do cca 16:30. Součástí slavnostního odpoledne budou podobně jako v loňském roce také soutěžní disciplíny pro seniory. Moc se těšíme.

Zábřežský sedmiboj - 4. sportovní hry seniorů

I letos nás Klub seniorů Zábřeh + Krajská rada seniorů Olomouckého kraje pozvali na již 4. ročník Zábřežského sedmiboje - sportovní hry seniorů 2019 - V pátek dne 20. září 2019 od 14:00 hodin na hřišti 3. základní školy Zábřeh na Školské ulici.

Zahradní slavnost v Domově pro seniory Šumperk

Sociální služby pro seniory Šumperk, p. o. naše uživatele pozvali na Zahradní slavnost, která se koná 26. 6. 2019 v prostorách Domova pro seniory Šumperk. Bude zde připraveno hudební vystoupení kapely Holátka, taneční vystoupení a lákavé občerstvení.