velikost písma

zmenšit
zvětšit

Archiv novinek

Vánoční jarmark v Olomouci

Dne 14. 12. 2016 se naše aktivizační pracovnice vydají do Olomouce na prodejní výstavu našich vánočních výrobků. Na výrobě se podíleli naši uživatelé a všichni měli spoustu nápadů k tvoření. Akce se koná v atriu Regionálního centra Olomouc.
Svíčkárna Olomouc - Pozvánka pro veřejnost

Dne 20. 10. 2016, od 13. 00 hod. proběhne v našem Domově návštěva Svíčkárny Rodas Olomouc. V prostorách naší jídelny si naši uživatelé i veřejnost mohou vyrobit sypané svíčky, mýdélka. K dispozici bude i veškerý prodejní sortiment Svíčkárny - vonné parafínové svíce, vůně, sůl do koupele, apod.


Koláž od dětí

thumbnail

Děkujeme dětem ze 3. Základní školy za koláž, kterou nám věnovaly. Práce dětí zaznamenává naše společná setkání, a to buď na půdě Domova či školy.


Domovský zpravodaj 3/2016

thumbnail

Dnes jsme s očekáváním všech našich uživatelů vydali nové číslo Domovského zpravodaje. Aktuální zpravodaj i minulá čísla si můžete prohlédnout v záložce Dokoumenty - Domovský zpravodaj. Děkujeme za spolupráci všech, kdo se doposud podílel na jeho tvorbě.


Naše poděkování

thumbnail

Rádi bychom poděkovali p. Reimerovi (REIMER - BAZAR použitého zboží Štíty) za sponzorský dar, který jsme využili k pořízení "Dobového posezení".


Děkovný list

thumbnail

Naši uživatelé, zaměstnanci a rodinní příslušníci se od minulého roku zapojili do sběru vršků PET lahví. Za minulý školní rok se nám podařilo vybrat 6 kg PET vršků.


Týden sociálních služeb

Již 8. ročník Týden sociálních služeb ČR bude celorepublikově probíhat ve dnech 3.- 9.10.2016. V našem Domově bude „Den otevřených dveří poskytovatelů sociálních služeb“ probíhat 5. 10. 2016 v čase od 8. 00 – 17. 00 hod. I v letošním roce je pro „Den otevřených dveří“ naplánována celá řada aktivit, např. prodejní výstava výrobků našich uživatelů a dopolední muzikoterapie (10. 00 – 11. 30 hod.). Po celý den je možná prohlídka prostorů Domova a poskytnutí informací o naší službě.


Napsali o nás

thumbnail

Dne 2. 9. 2016 Šumperský a jesenický deník vydal článek o naší mezigenerační spolupráci s 3. Základní školou Zábřeh.


Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Den otevřených dveří - Týden sociálních služeb

Den otevřených dveří proběhne ve středu 9.10.2019 od 9.00 - 15.00 hod. Po celý den bude možná prohlídka prostorů Domova a poskytnutí informací o naší sociální službě. Poskytované

Hudební vystoupení spojené s grilováním klobásek

Zveme rodinné příslušníky a přátele našich uživatelů na společně strávené odpoledne s hudbou a vůní grilovaných klobás. Společné setkání bude probíhat v pátek dne 27. 9. 2019 v odpoledních hodinách od 13. 00 hod., dle počasí venku nebo v prostorách jídelny.

Oslava 25 let od založení Domova Libina - Sociální služby Libina, p.o. + Smyslové hry pro seniory

Přijali jsme pozvaní na oslavu 25 let od založení domova v Libině. Oslava se uskuteční ve středu 25. 9. 2019 od 14:00 do cca 16:30. Součástí slavnostního odpoledne budou podobně jako v loňském roce také soutěžní disciplíny pro seniory. Moc se těšíme.

Zábřežský sedmiboj - 4. sportovní hry seniorů

I letos nás Klub seniorů Zábřeh + Krajská rada seniorů Olomouckého kraje pozvali na již 4. ročník Zábřežského sedmiboje - sportovní hry seniorů 2019 - V pátek dne 20. září 2019 od 14:00 hodin na hřišti 3. základní školy Zábřeh na Školské ulici.