velikost písma

zmenšit
zvětšit

Archiv novinek

Koláž od dětí

thumbnail

Děkujeme dětem ze 3. Základní školy za koláž, kterou nám věnovaly. Práce dětí zaznamenává naše společná setkání, a to buď na půdě Domova či školy.


Domovský zpravodaj 3/2016

thumbnail

Dnes jsme s očekáváním všech našich uživatelů vydali nové číslo Domovského zpravodaje. Aktuální zpravodaj i minulá čísla si můžete prohlédnout v záložce Dokoumenty - Domovský zpravodaj. Děkujeme za spolupráci všech, kdo se doposud podílel na jeho tvorbě.


Naše poděkování

thumbnail

Rádi bychom poděkovali p. Reimerovi (REIMER - BAZAR použitého zboží Štíty) za sponzorský dar, který jsme využili k pořízení "Dobového posezení".


Děkovný list

thumbnail

Naši uživatelé, zaměstnanci a rodinní příslušníci se od minulého roku zapojili do sběru vršků PET lahví. Za minulý školní rok se nám podařilo vybrat 6 kg PET vršků.


Týden sociálních služeb

Již 8. ročník Týden sociálních služeb ČR bude celorepublikově probíhat ve dnech 3.- 9.10.2016. V našem Domově bude „Den otevřených dveří poskytovatelů sociálních služeb“ probíhat 5. 10. 2016 v čase od 8. 00 – 17. 00 hod. I v letošním roce je pro „Den otevřených dveří“ naplánována celá řada aktivit, např. prodejní výstava výrobků našich uživatelů a dopolední muzikoterapie (10. 00 – 11. 30 hod.). Po celý den je možná prohlídka prostorů Domova a poskytnutí informací o naší službě.


Napsali o nás

thumbnail

Dne 2. 9. 2016 Šumperský a jesenický deník vydal článek o naší mezigenerační spolupráci s 3. Základní školou Zábřeh.


Exkurze: Hanušovický pivovar

Dne 24. 8. 2016 se naši uživatelé vydají na výlet do Hanušovického pivovar, zde budou mít možnost si prohlédnou současnou výrobu piva. Na závěr se mohou těšit oběd v nedaleké restauraci.


Zámek Moravská Třebová: Středověká mučírna

Dne 8. 7. 2016 se chystáme zavítat do nedalekého městečka Moravská Třebová, kde máme v plánu navštívit nádvoří zámku, mučírnu, alchymistickou laboratoř a krásné náměstí plné historických budov.


PAPOUŠCI - létající barevné klenoty

Dne 14. 7. 2016 nás navštíví chovatel exotického ptactva. Přednáška s ukázkou bude o typech papoušků z jednotlivých kontinentů. Hlavní část programu bude ukázka jednotlivých papoušků v 8 druzích ARA, KAKADU, AMAZOŇAN... na kterou naváže jejich letová ukázka.


Sportovní odpoledne

Přijali jsme pozvání od Sociálních služeb pro seniory Šumperk p. o. na tradiční Sportovní odpoledne, a to 22. 6. 2016. Rádi si zasoutěžíme v tradičních a netradičních disciplínách.


Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Zahradní slavnost v Domově pro seniory Šumperk

Sociální služby pro seniory Šumperk, p. o. naše uživatele pozvali na Zahradní slavnost, která se koná 26. 6. 2019 v prostorách Domova pro seniory Šumperk. Bude zde připraveno hudební vystoupení kapely Holátka, taneční vystoupení a lákavé občerstvení.

Gulášení v Domově Prostějov

Dne 19. 6. 2019 bude naše družstvo zkušených kuchařů reprezentovat v soutěži ve vaření guláše - Gulášení 2019, konané v Domově Prostějov. Necháme se překvapit jak letos uspějí s jejich vylepšenou verzí guláše.

Zahradní slavnost v Domově Jedlí

Naši uživatelé byli pozvání dne 31. 5. 2019 na Zahradní slavnost do Domova Jedlí. Zaměstnanci Domova Jedlí chystají pro naše uživatele zajímavý program, a to nejen zajištění hudebního vystoupení, ale i bohatého občerstvení. Na Zahradní slavnosti se každoročně setkávají uživatelé obou našich sociálních služeb.

Návštěva čtenářského klubu Knihomloci ZŠ Štíty

Děvčata z čtenářského klubu si pro naše uživatele v pondělí 6. 5. 2019 připraví program složený nejen z předčítání vybraných knih, ale také společné tvoření.