velikost písma

zmenšit
zvětšit

Archiv novinek

Rekonstrukce centrálních koupelen

thumbnail

Máme hotovo, rekonstrukce centrálních koupelen je zdárně dokončena. Chceme poděkovat všem uživatelům i pracovníkům Domova za trpělivost a spolupráci. V jedné z koupelen je k dispozici sedací vana s vířivkou pro relaxaci, v druhé je přizpůsobený prostorný sprchový kout.


Ježíškova vnoučata – projekt Českého rozhlasu

Od 15. listopadu se náš Domov pro seniory Štíty zapojil do projektu Českého rozhlasu - Ježíškova vnoučata. Přání našich uživatelů se plní, balíčky přicházejí. Jsme rádi, že se jim přání splnila. Děkujeme všem dárcům. Jmenovitě dárcům:IV. Svatomartinské slavnosti

Zaměstnanci a uživatelé Domova Štíty – Jedlí, p. o. Vás srdečně zvou na IV. SVATOMARTINSKOU SLAVNOST, která se koná 16. listopadu 2017 od 14:00 hodin v Kulturním domě ve Štítech.


Den otevřených dveří

Již 9. ročník Týden sociálních služeb ČR bude celorepublikově probíhat ve dnech 2. - 8.10.2017. V našem Domově bude „Den otevřených dveří poskytovatelů sociálních služeb“ probíhat 5. 10. 2017 v čase od 9. 00 – 15. 00 hod. I v letošním roce je pro „Den otevřených dveří“ naplánována celá řada aktivit. V dopolední hodinách bude v Domově probíhat Mše Svatá (od 10. 00 hod.) a felinoterapie. Po celý den je možná prohlídka prostorů Domova a poskytnutí informací o naší službě.


Finále v soutěži Pétanque

Finále o vítěze VIII. ročníku Moravia Cup se uskuteční 24. 8. 2017 v čase od 9:00 hod., v prostorách Domova pro seniory Burešov ve Zlíně. Jedná se o celomoravský turnaj, ve kterém se utkají družstva z kraje Olomouckého, Moravskoslezského, Jihomoravského, Zlínského a Vysočiny, která se umístila na 1. a 2. místě v krajských kolech turnaje.


Den ředitelky a vizitace

Dne 21. 8. 2017 od 13. 00 – 15. 00 hod. proběhne v našem Domově Den ředitelky. V Den ředitelky se můžete setkat se zastupující p. ředitelkou Helenou Holinkovou, která bude pro Vás k dispozici a zodpoví Vám případné dotazy. Pokud si chcete smluvit schůzku, je toto možné učinit prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky (viz kontakty pracovníků na webových stránkách).


Pétanque

Naši uživatelé byli pozváni na sportovní klání ve hře Pétanque pro uživatele služby domov pro seniory příspěvkových organizací zřizovaných Olomouckým krajem. Již 8. ročník proběhne opět v areálu Domova seniorů Pohoda Chválkovice, p.o., dne 27. června 2017.


Gulášení v Domově pro seniory Prostějov

Po roce jsme byli opět pozvání na Gulášení - soutěž ve vaření guláše. Naše uživatele pozvání potěšilo, již mají představu receptu, se kterým budou bojovat o první místa v soutěži. Akce se uskuteční dne 21. 6. 2017.


Den ředitelky a vizitace

Dne 4. 5. 2017 od 13. 00 – 15. 00 hod. proběhne v našem Domově Den ředitelky. V Den ředitelky se můžete setkat se zastupující p. ředitelkou Helenou Holinkovou, která bude pro Vás k dispozici a zodpoví Vám případné dotazy. Pokud si chcete smluvit schůzku, je toto možné učinit prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky (viz kontakty pracovníků na webových stránkách).


Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Realizace návštěv od 8.6.2020

S platností od 8.6.2020 budou i nadále určeny návštěvní hodiny dopoledne od 9:00 hod. do 11:00 hod., odpoledne od 13:00 hod. do 16:00 hod., každý den včetně sobot, nedělí a svátků do odvolání. Aktuální informace naleznete ve složce Dokumenty.

Doplňková činnost - vaření obědů pro veřejnost

Od 1. 6. 2020 obnovujeme doplňkovou činnost - vaření obědů pro veřejnost.