velikost písma

zmenšit
zvětšit

Archiv novinek


Svíčkárna Olomouc - Pozvánka pro veřejnost

Dne 20. 10. 2016, od 13. 00 hod. proběhne v našem Domově návštěva Svíčkárny Rodas Olomouc. V prostorách naší jídelny si naši uživatelé i veřejnost mohou vyrobit sypané svíčky, mýdélka. K dispozici bude i veškerý prodejní sortiment Svíčkárny - vonné parafínové svíce, vůně, sůl do koupele, apod.


Koláž od dětí

thumbnail

Děkujeme dětem ze 3. Základní školy za koláž, kterou nám věnovaly. Práce dětí zaznamenává naše společná setkání, a to buď na půdě Domova či školy.


Domovský zpravodaj 3/2016

thumbnail

Dnes jsme s očekáváním všech našich uživatelů vydali nové číslo Domovského zpravodaje. Aktuální zpravodaj i minulá čísla si můžete prohlédnout v záložce Dokoumenty - Domovský zpravodaj. Děkujeme za spolupráci všech, kdo se doposud podílel na jeho tvorbě.


Naše poděkování

thumbnail

Rádi bychom poděkovali p. Reimerovi (REIMER - BAZAR použitého zboží Štíty) za sponzorský dar, který jsme využili k pořízení "Dobového posezení".


Děkovný list

thumbnail

Naši uživatelé, zaměstnanci a rodinní příslušníci se od minulého roku zapojili do sběru vršků PET lahví. Za minulý školní rok se nám podařilo vybrat 6 kg PET vršků.


Týden sociálních služeb

Již 8. ročník Týden sociálních služeb ČR bude celorepublikově probíhat ve dnech 3.- 9.10.2016. V našem Domově bude „Den otevřených dveří poskytovatelů sociálních služeb“ probíhat 5. 10. 2016 v čase od 8. 00 – 17. 00 hod. I v letošním roce je pro „Den otevřených dveří“ naplánována celá řada aktivit, např. prodejní výstava výrobků našich uživatelů a dopolední muzikoterapie (10. 00 – 11. 30 hod.). Po celý den je možná prohlídka prostorů Domova a poskytnutí informací o naší službě.


Napsali o nás

thumbnail

Dne 2. 9. 2016 Šumperský a jesenický deník vydal článek o naší mezigenerační spolupráci s 3. Základní školou Zábřeh.


Exkurze: Hanušovický pivovar

Dne 24. 8. 2016 se naši uživatelé vydají na výlet do Hanušovického pivovar, zde budou mít možnost si prohlédnou současnou výrobu piva. Na závěr se mohou těšit oběd v nedaleké restauraci.


Zámek Moravská Třebová: Středověká mučírna

Dne 8. 7. 2016 se chystáme zavítat do nedalekého městečka Moravská Třebová, kde máme v plánu navštívit nádvoří zámku, mučírnu, alchymistickou laboratoř a krásné náměstí plné historických budov.


Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Upozornění

Prosím, aby rodinní příslušníci a přátelé našich uživatelů zvážili návštěvu v našem Domově s přihlédnutím ke svému aktuálnímu zdravotnímu stavu, aby nedošlo k rozšíření respiračních onemocnění mezi uživatele Domova. Děkujeme za pochopené.

Obsazeno - Volná pracovní pozice - sociální pracovník

Domov pro seniory Štíty přijme sociálního pracovníka na dobu určitou (záskok za rodičovskou dovolenou). Předpokládaný nástup od dubna. Bližší informace podá Pavlína Vlková, DiS., na tel. čísle: 725 494 551 nebo e-mail: pavlina.vlkova@domovstityjedli.cz

Zvyšení úhrady za pobyt a stravu od 1. 1. 2020.

Od 1. 1. 2020 v Domově Štíty dojde ke zvýšení úhrady za pobyt a stravu. Platný ceník bude po Novém roce k dispozici na webových stránkách v záložce ceník.

PF 2020

Příjemné prožití svátků vánočních a mnoho pracovních i osobních úspěchů v novém roce 2020 Vám přejí zaměstnanci Domova Štíty.