velikost písma

zmenšit
zvětšit

Archiv novinek

PAPOUŠCI - létající barevné klenoty

Dne 14. 7. 2016 nás navštíví chovatel exotického ptactva. Přednáška s ukázkou bude o typech papoušků z jednotlivých kontinentů. Hlavní část programu bude ukázka jednotlivých papoušků v 8 druzích ARA, KAKADU, AMAZOŇAN... na kterou naváže jejich letová ukázka.


Zámek Moravská Třebová: Středověká mučírna

Dne 8. 7. 2016 se chystáme zavítat do nedalekého městečka Moravská Třebová, kde máme v plánu navštívit nádvoří zámku, mučírnu, alchymistickou laboratoř a krásné náměstí plné historických budov.


Sportovní odpoledne

Přijali jsme pozvání od Sociálních služeb pro seniory Šumperk p. o. na tradiční Sportovní odpoledne, a to 22. 6. 2016. Rádi si zasoutěžíme v tradičních a netradičních disciplínách.


Akce Gulášení

Naši uživatelé jsou pozváni na akci Gulášení. Tato tradiční soutěž se bude konat na půdě Domova pro seniory Prostějov, p. o. Jedná se o soutěž ve vaření gulášů. Této příležitosti se naší uživatelé zhostili bez váhání.


Čerodějnické veselí

Jako tradičně k nám na čarodějnické veselí zavítá dne 29. 4. 2016 p. Kamlerová s jejím hudebním vystoupením.


Děkujeme firmě SUMTEX s.r.o. Šumperk

Díky patří za dodání odpadového materiálu, který nám poslouží ke tkaní deček a koberečků. Hned následující den se naše uživatelky daly do motání klubíček a dalších příprav.


Poděkování

thumbnail

Děkujeme rodině p. Čecha Stanislava za sponzorský dar, který posloužil k pořízení dalšího zvířecího přírůstku. Taktéž děkujeme firmě Chovex - pobočka Lanškorounza za instalaci a zaučení nás neznalých v péči o akvárium. P. Vyhnálek měl s námi velkou trpělivost. Děkujeme za cenné rady a pomoc s vybavením akvária.


Den ředitelky

Dne 18. 4. 2016 proběhne v našem Domově Den ředitelky. V tento den se můžete setkat s p. ředitelkou Bc. Lucií Pospíšilovou, DiS., která bude pro Vás k dispozici a zodpoví Vám případné dotazy. – pokud si chcete smluvit schůzku, je toto možné učinit prostřednictvím emailu nebo telefonicky (viz kontakty).


Poděkování od p. Jiřiny Bílkové: Prázdný rám

Na světě člověk není sám, jak bez obrazu prázdný rám. Na cestě zdravotní sestry ve Štítech potkávám. A podávají mi svoji citlivou ruku, všechno záleží na člověku. Pracovnicím v sociálních službách, zdravotním sestrám a zaměstnancům Domova Štíty darují Vaši vděční obyvatelé.


Divadelní představení DArtagnan

Dne 15. 4. 2016 se naši uživatelé vydají do Šumperského divadla na představení D´Artagnan. Uživatelé zažijí představení plné lásky, oddanosti, odvahy, humoru, ale také zrady a intrik.


Jak to u nás vypadá?

Aktuality

Hudební vystoupení spojené s grilováním klobásek

Zveme rodinné příslušníky a přátele našich uživatelů na společně strávené odpoledne s hudbou a vůní grilovaných klobás. Společné setkání bude probíhat v pátek dne 27. 9. 2019 v odpoledních hodinách od 13. 00 hod., dle počasí venku nebo v prostorách jídelny.

Oslava 25 let od založení Domova Libina - Sociální služby Libina, p.o. + Smyslové hry pro seniory

Přijali jsme pozvaní na oslavu 25 let od založení domova v Libině. Oslava se uskuteční ve středu 25. 9. 2019 od 14:00 do cca 16:30. Součástí slavnostního odpoledne budou podobně jako v loňském roce také soutěžní disciplíny pro seniory. Moc se těšíme.

Zábřežský sedmiboj - 4. sportovní hry seniorů

I letos nás Klub seniorů Zábřeh + Krajská rada seniorů Olomouckého kraje pozvali na již 4. ročník Zábřežského sedmiboje - sportovní hry seniorů 2019 - V pátek dne 20. září 2019 od 14:00 hodin na hřišti 3. základní školy Zábřeh na Školské ulici.

Zahradní slavnost v Domově pro seniory Šumperk

Sociální služby pro seniory Šumperk, p. o. naše uživatele pozvali na Zahradní slavnost, která se koná 26. 6. 2019 v prostorách Domova pro seniory Šumperk. Bude zde připraveno hudební vystoupení kapely Holátka, taneční vystoupení a lákavé občerstvení.